VISTA

Audytorzy, Księgowi i Doradcy Sp. z o.o.

Firma


Dane podstawowe

Firma. : Jesteśmy spółką osób fizycznych utworzoną w lutym 1989 roku jako Towarzystwo Gospodarcze "Vista" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od listopada 2003r. występujemy pod firmą "Vista" Audytorzy, Księgowi i Doradcy Sp. z o.o.

Zarząd : Prezes Zarządu Romuald Napieralski reprezentuje spółkę jednoosobowo.

Prokurenci : Danuta Beyger - Napieralska

Komunikacja :   polski  ***  english  ***   deutsch  ***  Русский язык

Wpis na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych Nr 3490

KRS  :  0000315208

Rejestracja podatkowa : Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku

Rejestracja VAT : podatnik czynny         584-266-20-17
podatnik VAT UE :  PL 584-266-20-17

Regon : 220689847

Doświadczenie i kwalifikacje
Liczba ponad 90 stałych klientów z Trójmiasta i okolic, którym prowadzimy księgi rachunkowe, kadry lub płace, z czego 17 stanowią firmy zagraniczne obsługiwane w językach angielskim i niemieckim daje gwarancję jakości i solidności naszej pracy. Wśród firm zagranicznych są z kapitałem holenderskim, szwedzkim, niemieckim, szwajcarskim, duńskim, belgijskim i włoskim. 
Spółka zatrudnia (na etatach) ponad 20 osób, w tym  biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych i innych specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów. Staranna rekrutacja pracowników stanowi jeden z priorytetów spółki. Pracownikom gwarantujemy permanentne szkolenia, a do ich codziennej dyspozycji stoi obszerny zbiór przepisów prawa oraz fachowej literatury polskiej i zagranicznej.   Doświadczenie zdobywane codziennie przy rozwiązywaniu problemów rachunkowości i problemów podatkowych tak dużej i różnorodnej grupy przedsiębiorstw znakomicie przyczynia się do świadczenia usług na wysokim poziomie merytorycznym.

Jako pierwsi na rynku Trójmiasta już w 1989r. zaproponowaliśmy przedsiębiorstwom -  w miejsce własnych służb finansowo- księgowych - prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej przez wyspecjalizowaną firmę. Mamy więc za sobą ponad 25 lat doświadczeń wzbogacanych stałym doskonaleniem naszej pracy i stosowanych narzędzi informatycznych. . Szczycimy się wysokim poziomem merytorycznym naszego zespołu oraz jego stabilnością. 
13 osób posiada tytuł magistra, a 10 osób dodatkowo uprawnienia biegłego rewidenta lub świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Wiedza i umiejętności naszych pracowników odpowiadają  potrzebom nowoczesnego przedsiębiorstwa. Rozumieją oni współczesne narzędzia gospodarowania, nowe metody wycen i analiz - równocześnie są wystarczająco  konserwatywni aby dbać o przestrzeganie zasad gospodarowania i prowadzenia  rachunkowości ustalonych w obowiązujących przepisach prawa i standardach. Nowoczesne podejście do przedsiębiorstwa i jego rachunkowości oparte jest na solidnym fundamencie wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych zróżnicowanych pod względem organizacyjno - prawnym oraz branżowym przedsiębiorstw.  Do dyspozycji naszych klientów w trakcie realizacji umowy, jest wiedza i doświadczenie doradców podatkowych, ekspertów w zakresie systemów controllingu, analityków kosztów i innych specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów zatrudnionych w naszej spółce lub z nią stale współpracujących. 
Istotny dla naszej oferty jest fakt, że prowadząc księgi rachunkowe klientów,  nasi pracownicy w codziennej pracy używają zarówno zintegrowanych programów  komputerowych (SAP Business One; IFS, SUN) jak i popularnych na rynku oprogramowań  "Symfonia" i "Insert GT".   To doświadczenie jest bardzo pomocne dla zorganizowania obsługi naszych klientów w sposób odpowiadający ich potrzebom (i możliwościom).