VISTA

Audytorzy, Księgowi i Doradcy Sp. z o.o.

2019-05-27

Praca Smile


Spółka zatrudnia 19 osób w tym biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych i innych specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów. Staranna rekrutacja pracowników stanowi jeden z priorytetów spółki. Pracownikom gwarantujemy permanentne szkolenia, a do ich codziennej dyspozycji stoi obszerny zbiór przepisów prawa oraz fachowej literatury polskiej i zagranicznej. Doświadczenie zdobywane codziennie przy rozwiązywaniu problemów rachunkowości i problemów podatkowych liczącej ponad 100 jednostek grupy przedsiębiorstw znakomicie przyczynia się zarówno do osobistego rozwoju zawodowego jak i do świadczenia przez naszą Spółkę usług na wysokim poziomie merytorycznym.

Oprócz wymienionego stałego składu osobowego, Spółka współpracuje ze specjalistami różnych branż pokrewnych niezbędnych do zapewnienia kompleksowej obsługi klienta oraz umożliwia odbywanie staży i praktyk zawodowych studentom kierunku "rachunkowość".

Wskutek dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku usług rachunkowości, zmieniają się również nasze potrzeby pracownicze.

Obecnie poszukujemy na umowę o pracę w biurze rachunkowym przy Alei Wojska Polskiego we Wrzeszczu:

1)księgowej/księgowego do prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów

2)księgowej/księgowego ze znajomością języka niemieckiego do prowadzenia "pełnej rachunkowości"

 

OFERUJEMY :

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert na adres: vista@vista.gdansk.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.